IHLP2020CZER4R7M11
VISHAY

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67836111
Date Code:20
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2020CZ-11 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 4.5A |
| Current - Saturation (Isat) | 5.2A |
| Inductance | 4.7 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 27MHz |
| DC Resistance (DCR) | 60mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.216"L x 0.204"W(5.49mm x 5.18mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 97
MOQ:63
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 63 - 629 | $1.48 |
| 630 - 3,149 | $1.447 |
| 3,150 - 6,299 | $1.41 |
| 6,300 - 31,499 | $1.403 |
| 31,500 - 62,999 | $1.40 |
| 63,000 - 125,999 | $1.397 |
| 126,000 - 251,999 | $1.393 |
| 252,000 - | $1.392 |



