DRV5032FADMRR
Texas Instruments

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67836061
Date Code:18
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Sensors/Sensor ICs/Sensor modules Magnetic sensors |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | ホールIC スイッチ |
| Function | 全極性スイッチ |
| Pole detection | 南極 |
| Output Type | プッシュプル |
| Technology | ホール効果 |
| Operating magnetic field | ±4.8mTトリップ、±0.5mTリリース |
| Voltage - Supply | 1.65V~5.5V |
| Current - Supply (Max) | 3.5µA |
| Current - Output (Max) | 5mA |
| Operating Temperature Range | -40°C~85°C |
| Applications | 汎用 |
| Mounting Type | 面実装 |
| Device Package | 4-X2SON(1.1x1.4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 147
MOQ:75
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 75 - 749 | $1.234 |
| 750 - 3,749 | $1.216 |
| 3,750 - 7,499 | $1.178 |
| 7,500 - 37,499 | $1.171 |
| 37,500 - 74,999 | $1.167 |
| 75,000 - 149,999 | $1.165 |
| 150,000 - 299,999 | $1.161 |
| 300,000 - | $1.16 |



