SLF12555T-101M1R1-PF
TDK

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67836035
Date Code:19
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.8A |
| Current - Saturation (Isat) | 1.1A |
| Inductance | 100 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 140.4mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492"L x 0.492"W(12.50mm x 12.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.228" (5.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 291
MOQ:34
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 34 - 339 | $2.774 |
| 340 - 1,699 | $2.721 |
| 1,700 - 3,399 | $2.665 |
| 3,400 - 16,999 | $2.637 |
| 17,000 - 33,999 | $2.627 |
| 34,000 - 67,999 | $2.62 |
| 68,000 - 135,999 | $2.612 |
| 136,000 - | $2.609 |




