NLV32T-010J-PF
TDK

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67836031
Date Code:20
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | NLV-PF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 450mA |
| Inductance | 10 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 2.5GHz |
| Q @ Freq | 15 @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 130mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±5% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210 |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.40mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 291
MOQ:291
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 291 - 2,909 | $0.319 |
| 2,910 - 14,549 | $0.319 |
| 14,550 - 29,099 | $0.311 |
| 29,100 - 145,499 | $0.306 |
| 145,500 - 290,999 | $0.302 |
| 291,000 - 581,999 | $0.301 |
| 582,000 - 1,163,999 | $0.301 |
| 1,164,000 - | $0.30 |



