GRM31CR60G107ME39L
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67835728
Date Code:19
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GRM |
| Capacitance | 100 μF |
| Voltage - Rated | 4 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.063"W(3.20mm x 1.60mm) |
| Thickness (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 94
MOQ:19
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 19 - 189 | $4.933 |
| 190 - 949 | $4.824 |
| 950 - 1,899 | $4.75 |
| 1,900 - 9,499 | $4.694 |
| 9,500 - 18,999 | $4.667 |
| 19,000 - 37,999 | $4.656 |
| 38,000 - 75,999 | $4.649 |
| 76,000 - | $4.644 |




