LTC2668IUJ-16#PBF
ANALOG DEVICES

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67834475
Date Code:21
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs DA converters DAC |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | SoftSpan? |
| Reference Type | External/Internal |
| Output Type | Voltage - Buffered |
| Voltage - Supply, Analog | ±4.5V ~ 15.75V |
| Voltage - Supply, Digital | 1.71V ~ 5.5V |
| Differential Output | No |
| Settling Time | 20.5μs(Typ) |
| Number of D/A Converters | 16 |
| INL/DNL (LSB) | ±2.2/±0.2 |
| Data Interface | SPI |
| Number of Bits | 16 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 40-QFN(6x6) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $237.487 |
| 10 - 49 | $234.685 |
| 50 - 99 | $233.752 |
| 100 - 499 | $233.285 |
| 500 - 999 | $233.005 |
| 1,000 - 1,999 | $232.684 |
| 2,000 - 3,999 | $232.444 |
| 4,000 - | $232.164 |



