5352152-1
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st67823185
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Connector Type | Connector, Pin, Receptacle |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Resistance | 20 mΩ |
| Current Rating | 1.5 A |
| Depth | 21 mm |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Gender | Receptacle |
| Housing Color | Grey |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 2 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Make First / Break Last | Yes |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Current Rating | 1.5 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 500 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Columns | 22 |
| Number of Contacts | 110 |
| Number of Pins | 110 |
| Number of Positions | 110 |
| Number of Rows | 5 |
| Orientation | Right Angle |
| Packaging | Bulk |
| PCB Mounting Orientation | Right Angle |
| Pitch | 2 mm |
| Plating | Gold |
| Plating Thickness | 1.27 µm |
| REACH SVHC | No |
| Row Spacing | 2 mm |
| Sealable | No |
| Shielding | Yes |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 500 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,856
MOQ:12
SPQ:12
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 12 - 119 | $20.56 |
| 120 - 599 | $20.251 |
| 600 - 1,199 | $20.189 |
| 1,200 - 5,999 | $20.148 |
| 6,000 - 11,999 | $20.124 |
| 12,000 - | $20.102 |
| - | - |
| - | - |



