LT8361EMSE#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67714907
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Input | 2.8 ~ 60 V |
| Voltage - Output | 1.6 ~ 100V |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | MSOP 16(12)pin(W/EP) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 296
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $6.033 |
| 30 - 149 | $5.283 |
| 150 - 299 | $4.721 |
| 300 - 1,499 | $4.346 |
| 1,500 - 2,999 | $4.271 |
| 3,000 - 5,999 | $4.215 |
| 6,000 - 11,999 | $4.196 |
| 12,000 - | $4.186 |



