QH8KA4TCR
ROHM

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67711603
Date Code:N/A
文档
商品說明
| Category | Discrete semiconductors Arrays |
| Manufacturer | ROHM |
| Drain to Source Voltage (Vdss) | 30 V |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C | 9 A |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds | 1400pF @ 10V |
| Power - Max | 1.5W |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 17mOhms @ 7A, 4.5V |
| Vgs(th) (Max) @ Id | 1.5V @ 1mA |
| Gate charge (Qg) when Vgs is applied (max) | 12nC @ 4.5V |
| Configuration | 2 Nチャンネル(デュアル) |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 150°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | TSMT8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,554
MOQ:95
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 95 - 949 | $0.365 |
| 950 - 4,749 | $0.362 |
| 4,750 - 9,499 | $0.325 |
| 9,500 - 47,499 | $0.317 |
| 47,500 - 94,999 | $0.312 |
| 95,000 - 189,999 | $0.311 |
| 190,000 - 379,999 | $0.307 |
| 380,000 - | $0.306 |




