IKCM15H60GAXKMA2
INFINEON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st67697805
文件
商品說明
| Current | 15 A |
| Current Rating | 15 A |
| Halogen Free | Halogen Free |
| Height | 5.6 mm |
| Isolation Voltage | 2 kV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 18.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 14.5 V |
| Mount | Through Hole |
| Nominal Supply Current | 370 µA |
| Number of Outputs | 4 |
| Number of Pins | 24 |
| Output Current | 15 A |
| Output Voltage | 600 V |
| Package Quantity | 280 |
| REACH SVHC | No |
| Voltage | 600 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 364
MOQ:14
SPQ:14
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14 - 27 | $16.501 |
| 28 - 41 | $15.33 |
| 42 - 55 | $15.004 |
| 56 - 83 | $14.727 |
| 84 - | $13.829 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




