LT3080EMS8E#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67696384
Date Code:2022
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Accuracy | 1 % |
| Case/Package | MSOP |
| Height | 998 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 4 days ago) |
| Max Input Voltage | 36 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 1.1 A |
| Max Output Voltage | 36 V |
| Min Current Limit | 1.1 A |
| Min Input Voltage | 1.2 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 0 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Supply Current | 300 µA |
| Output Current | 1.1 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 36 V |
| Output Voltage Accuracy | 1 % |
| Polarity | Positive |
| Quiescent Current | 500 µA |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 70
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $10.015 |
| 5 - 9 | $7.216 |
| 10 - 29 | $6.597 |
| 30 - 49 | $6.185 |
| 50 - 59 | $6.103 |
| 60 - 99 | $6.082 |
| 100 - 199 | $6.041 |
| 200 - | $6.01 |



