LTM4601IY#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67696368
Date Code:2022
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | BGA |
| Efficiency | 95 % |
| Features | OVP, SCP, UVLO |
| Height | 3.302 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 20 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 12 A |
| Max Output Voltage | 5 V |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 600 mV |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 118 |
| Operating Supply Current | 3.8 mA |
| Output Current | 12 A |
| Output Type | Adjustable |
| Output Voltage | 5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| REACH SVHC | No |
| Switching Frequency | 1.25 MHz |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output 1 | 1.5 V |
| Width | 14.986 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 78
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 1 | $63.361 |
| 2 - 2 | $60.269 |
| 3 - 3 | $59.239 |
| 4 - 4 | $58.723 |
| 5 - 8 | $58.414 |
| 9 - 9 | $57.864 |
| 10 - 19 | $57.796 |
| 20 - | $57.487 |



