LTC3200ES6-5#TRMPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67696337
Date Code:2022
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | TSOT |
| Frequency | 2 MHz |
| Height | 1.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 4.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Output Current | 150 mA |
| Max Output Voltage | 5.2 V |
| Max Supply Voltage | 4.5 V |
| Min Input Voltage | 2.7 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 4.8 V |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Nominal Output Voltage | 5 V |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 6 |
| Output Current | 100 mA |
| Output Type | Fixed |
| Output Voltage | 5 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 2 MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Charge Pump |
| Width | 1.75 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 455
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 4 | $8.584 |
| 5 - 9 | $6.362 |
| 10 - 29 | $5.743 |
| 30 - 49 | $5.331 |
| 50 - 59 | $5.249 |
| 60 - 99 | $5.228 |
| 100 - 199 | $5.187 |
| 200 - | $5.156 |



