UZG0J220MCL1GB
NICHICON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67693546
Date Code:11
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 22 µF |
| Case/Package | Radial |
| China RoHS | Compliant |
| Diameter | 4 mm |
| Features | General Purpose |
| Height | 3.9 mm |
| Height - Seated (Max) | 3.9624 mm |
| Introduction Date | 2001-09-17 |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Pitch | 1 mm |
| Leakage Current | 3 µA |
| Life (Hours) | 1000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Terminals | 2 |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| Ratings | AEC-Q200 |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 19 mA |
| Ripple Current (AC) | 19 mA |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 6.3 V |
| Voltage Rating | 6.3 V |
| Voltage Rating (DC) | 6.3 V |
| Width | 4.3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,000
MOQ:108
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 108 - 1,079 | $0.864 |
| 1,080 - 5,399 | $0.83 |
| 5,400 - 10,799 | $0.823 |
| 10,800 - 53,999 | $0.817 |
| 54,000 - 107,999 | $0.813 |
| 108,000 - | $0.812 |
| - | - |
| - | - |



