MAX6509HAUK+T
MAXIM

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67693486
Date Code:21
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOT-23-5 |
| Contact Plating | Tin |
| Height | 1.3 mm |
| Interface | Logic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 20 mA |
| Max Power Dissipation | 571 mW |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Supply Voltage (DC) | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Min Supply Voltage (DC) | 2.7 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Operating Supply Current | 32 µA |
| Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Output Type | ANALOG, Digital |
| Packaging | Tape and Reel |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Width | 1.75 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 155
MOQ:22
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 22 - 219 | $4.313 |
| 220 - 1,099 | $4.245 |
| 1,100 - 2,199 | $4.17 |
| 2,200 - 10,999 | $4.114 |
| 11,000 - 21,999 | $4.086 |
| 22,000 - 43,999 | $4.077 |
| 44,000 - 87,999 | $4.069 |
| 88,000 - | $4.063 |



