AD8597ARZ
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67692898
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 10 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Current - Input Bias | 25 nA |
| Current - Output / Channel | 52 mA |
| Current - Supply | 5 mA |
| Gain Bandwidth Product | 10 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 16 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 206
MOQ:98
SPQ:98
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 98 - 979 | $5.915 |
| 980 - 4,899 | $5.886 |
| 4,900 - 9,799 | $5.876 |
| 9,800 - 48,999 | $5.866 |
| 49,000 - | $5.858 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




