LA-301EL
ROHM
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st67681519
文档
商品說明
| Case/Package | DIP |
| Color | Orange |
| Element Configuration | Common Cathode |
| Forward Current | 25 mA |
| Forward Voltage | 2.05 V |
| Height | 10.9982 mm |
| Illumination Color | Orange |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Luminous Intensity | 90 mcd |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Max Power Dissipation | 65 mW |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Characters | 1 |
| Number of Contacts | 10 |
| Operating Supply Voltage | 2.05 V |
| Packaging | Bulk |
| Test Current | 10 mA |
| Wavelength | 610 nm |
| Width | 7.0104 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,320
MOQ:160
SPQ:160
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 160 - 1,599 | $1.345 |
| 1,600 - | $1.255 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




