LA-501VN
ROHM
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st67681480
文档
商品說明
| Case/Package | DIP |
| Color | Red |
| Element Configuration | Common Cathode |
| Forward Current | 20 mA |
| Forward Voltage | 2 V |
| Height | 17.5006 mm |
| Illumination Color | Red |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Luminous Intensity | 16 mcd |
| Max Operating Temperature | 75 °C |
| Max Power Dissipation | 480 mW |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Number of Characters | 1 |
| Operating Supply Voltage | 2 V |
| Packaging | Bulk |
| Test Current | 10 mA |
| Wavelength | 650 nm |
| Width | 12.4968 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 45
MOQ:60
SPQ:60




