NAC-10-472
文件
商品說明
| Capacitance | 4.7 nF |
| Current Rating | 10 A |
| Depth | 53 mm |
| Frequency | 1 MHz |
| Height | 43 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 500 µA |
| Max Current Rating | 10 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | DIN Rail , Panel |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 40
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $22.209 |
| 10 - | $16.62 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




