PBA50F-24-N
COSEL
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st67681210
文件
商品說明
| Current - Output 1 | 2.2 A |
| Depth | 34.5 mm |
| Efficiency | 84 % |
| Height | 31 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 71 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 2.2 A |
| Output Power | 52.8 W |
| Output Voltage | 24 V |
| Power Rating | 52.8 W |
| Voltage - Output 1 | 24 V |
| Weight | 279.99999 g |
| Width | 82 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 85
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $52.215 |
| 10 - | $45.126 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




