PBA150F-24
COSEL
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st67681185
文件
商品說明
| Approvals | cUL |
| Case/Package | 120 |
| Current - Output 1 | 6.5 A |
| Depth | 93.5 mm |
| Efficiency | 88 % |
| Height | 34 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 71 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 6.5 A |
| Output Power | 156 W |
| Output Voltage | 24 V |
| Voltage - Output 1 | 24 V |
| Weight | 560.186577 g |
| Width | 93 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 22
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $79.976 |
| 10 - | $71.498 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




