MGW302415
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | COSEL |
| Series | MGW (30W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 15V or 30V |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Current - Output (Max) | 1A, 1A |
| Number of Outputs | 2 |
| Efficiency | 91% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | ブリッジ可能, Remote On/Off, OCP, OVP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.00"L x 1.00"W x 0.39"H(50.8mm x 25.4mm x 9.9mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 19
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $35.497 |
| 10 - | $29.24 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




