PS5R-VB12
IDEC
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67648533
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | IDEC |
| Series | PS5R-V (15W) |
| Input Type | AC or DC |
| AC Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| DC Voltage - Input (Max) | 370V |
| DC Voltage - Input (Min) | 100V |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 1.3A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 16W |
| Efficiency | 82% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 75°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, IP20, Universal Input |
| Applications | Hazardous Locations, Industrial, ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | 3.74"L x 0.89"W x 3.54"H(95.0mm x 22.5mm x 90.0mm) |
| Approval Agency | CE, cULus, TUV |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 16
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $99.181 |
| 30 - 149 | $98.701 |
| 150 - 299 | $98.413 |
| 300 - 1,499 | $98.084 |
| 1,500 - 2,999 | $97.837 |
| 3,000 - 5,999 | $97.645 |
| 6,000 - 11,999 | $97.453 |
| 12,000 - | $97.299 |



