HW9Z-KL1
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CE, CSA, TUV, UL |
| Color | Yellow |
| Diameter | 133 mm |
| Material | Plastic |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel |
| Ratings | IP65 |
| REACH SVHC | Unknown |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 9
MOQ:9
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 9 - 89 | $23.163 |
| 90 - 449 | $23.099 |
| 450 - 899 | $22.715 |
| 900 - 4,499 | $22.638 |
| 4,500 - 8,999 | $22.587 |
| 9,000 - 17,999 | $22.552 |
| 18,000 - | $22.529 |
| - | - |



