GT3A-1AF20
文件
商品說明
| Coil Voltage (AC) | 240 V |
| Max Supply Voltage (AC) | 240 V |
| Mount | Plug-In |
| Number of Pins | 8 |
| Power Consumption | 10.8 W |
| REACH SVHC | Unknown |
| Throw Configuration | SPDT |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 8
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $92.223 |
| 30 - 149 | $91.743 |
| 150 - 299 | $91.454 |
| 300 - 1,499 | $90.878 |
| 1,500 - 2,999 | $90.59 |
| 3,000 - 5,999 | $90.494 |
| 6,000 - | $90.36 |
| - | - |




