ASW210
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CE, CSA, TUV, UL |
| Contact Current Rating | 10 A |
| Contact Material | Silver |
| Illumination Type | Illuminated |
| Index Angle | 90 ° |
| Max Operating Temperature | 30 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 440 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 220 V |
| Mechanical Life | 500 kcycles |
| Mount | Panel |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Number of Terminals | 2 |
| Orientation | Straight |
| Ratings | IP65 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPST |
| Voltage Rating (AC) | 220 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 13
MOQ:7
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 69 | $30.67 |
| 70 - 349 | $30.423 |
| 350 - 699 | $30.039 |
| 700 - 3,499 | $29.962 |
| 3,500 - 6,999 | $29.929 |
| 7,000 - | $29.876 |
| - | - |
| - | - |



