2004-1204
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | Blue |
| Current Rating | 32 A |
| Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Levels | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 6.2 mm |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Cage Clamp |
| Voltage Rating | 800 V |
| Width | 6.2 mm |
| Wire/Cable Gauge | 20 AWG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 146
MOQ:68
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 68 - 679 | $3.069 |
| 680 - 3,399 | $3.042 |
| 3,400 - 6,799 | $3.013 |
| 6,800 - 33,999 | $3.004 |
| 34,000 - 67,999 | $2.996 |
| 68,000 - 135,999 | $2.993 |
| 136,000 - | $2.986 |
| - | - |



