RCER72A224K2M1H03A
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67627534
Date Code:2017
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RCE |
| Capacitance | 0.22 μF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217"L x 0.124"W(5.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Package / Case | Radial |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5,416
MOQ:569
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 569 - 5,689 | $0.137 |
| 5,690 - 28,449 | $0.133 |
| 28,450 - 56,899 | $0.129 |
| 56,900 - 284,499 | $0.128 |
| 284,500 - 568,999 | $0.128 |
| 569,000 - | $0.127 |
| - | - |
| - | - |



