RCER72A104K1M1H03A
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67627532
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RCE |
| Capacitance | 0.1 μF |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.157"L x 0.098"W(4.00mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Package / Case | Radial |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 170
MOQ:170
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 170 - 1,699 | $0.46 |
| 1,700 - 8,499 | $0.446 |
| 8,500 - 16,999 | $0.439 |
| 17,000 - 84,999 | $0.433 |
| 85,000 - 169,999 | $0.431 |
| 170,000 - 339,999 | $0.429 |
| 340,000 - 679,999 | $0.428 |
| 680,000 - | $0.428 |



