RCER71H335K3M1H03A
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67627529
Date Code:2017
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RCE |
| Capacitance | 3.3 μF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217"L x 0.157"W(5.50mm x 4.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Package / Case | Radial |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 721
MOQ:113
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 113 - 1,129 | $0.692 |
| 1,130 - 5,649 | $0.661 |
| 5,650 - 11,299 | $0.653 |
| 11,300 - 56,499 | $0.648 |
| 56,500 - 112,999 | $0.643 |
| 113,000 - | $0.642 |
| - | - |
| - | - |




