RCER71H102K0M1H03A
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67627523
Date Code:2018
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RCE |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.142"L x 0.098"W(3.60mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Package / Case | Radial |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,731
MOQ:1,725
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,725 - 17,249 | $0.045 |
| 17,250 - 86,249 | $0.043 |
| 86,250 - 172,499 | $0.043 |
| 172,500 - 862,499 | $0.042 |
| 862,500 - 1,724,999 | $0.042 |
| 1,725,000 - 3,449,999 | $0.042 |
| 3,450,000 - | $0.042 |
| - | - |



