RCE5C1H120J0M1H03A
MURATA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67627520
Date Code:2017
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | RCE |
| Capacitance | 12 pF |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.142"L x 0.098"W(3.60mm x 2.50mm) |
| Package / Case | Radial |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,894
MOQ:878
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 878 - 8,779 | $0.089 |
| 8,780 - 43,899 | $0.088 |
| 43,900 - 87,799 | $0.084 |
| 87,800 - 438,999 | $0.083 |
| 439,000 - 877,999 | $0.083 |
| 878,000 - 1,755,999 | $0.083 |
| 1,756,000 - | $0.083 |
| - | - |



