MFS1/4CCT52A1002F
KOA

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67627497
Date Code:2017
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Case/Package | Metal |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 1.7 mm |
| Introduction Date | 2004-09-15 |
| Lead Diameter | 450 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | 50 ppm/°C |
| Tolerance | 1 % |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 35,476
MOQ:3,334
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,334 - 33,339 | $0.023 |
| 33,340 - 166,699 | $0.023 |
| 166,700 - 333,399 | $0.022 |
| 333,400 - 1,666,999 | $0.022 |
| 1,667,000 - 3,333,999 | $0.022 |
| 3,334,000 - | $0.022 |
| - | - |
| - | - |



