D4NS-4AF
OMRON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67466940
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 3 A |
| Depth | 30.6 mm |
| Electrical Life | 500 kcycles |
| Housing Material | Plastic |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Mechanical Life | 1 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Pretravel | 6.2992 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST |
| Voltage Rating (AC) | 240 V |
| Width | 31 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $225.893 |
| 10 - 49 | $223.091 |
| 50 - 99 | $222.157 |
| 100 - 499 | $221.691 |
| 500 - 999 | $221.41 |
| 1,000 - 1,999 | $221.09 |
| 2,000 - 3,999 | $220.85 |
| 4,000 - | $220.57 |



