GA342QR7GD102KW01L
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67464792
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | GA3 |
| Capacitance | 1000 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Ratings | Y3 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.177"L x 0.079"W(4.50mm x 2.00mm) |
| Thickness (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Package / Case | 1808 (4520 Metric) (Torr) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 120
MOQ:120
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 120 - | $0.613 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




