D4N-1120
OMRON

RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67307693
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CCC, CSA, TUV, UL |
| Color | Black |
| Contact Current Rating | 10 A |
| Contact Resistance | 25 mΩ |
| Current Rating | 2.5 A |
| Depth | 47 mm |
| Electrical Life | 300 kcycles |
| Height | 107.75 mm |
| Insulation Resistance | 100 MΩ |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Mechanical Life | 15 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Chassis Mount , Screw |
| Number of Contacts | 2 |
| Operating Force | 5 N |
| Orientation | Right Angle |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| REACH SVHC | No |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPDT, DPST, SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 120 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
| Width | 31 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $121.545 |
| 10 - 49 | $118.743 |
| 50 - 99 | $117.81 |
| 100 - 499 | $117.343 |
| 500 - 999 | $117.063 |
| 1,000 - 1,999 | $116.742 |
| 2,000 - 3,999 | $116.502 |
| 4,000 - | $116.316 |



