LM675T/NOPB
Texas Instruments
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67298857
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Voltage - Input Offset | 10 V |
| Current - Input Bias | 2 μA |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Gain Bandwidth Product | 5.5 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 8 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C |
| Applications | Catalogue |
| Device Package | TO-220|5 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5
MOQ:5
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - | $14.689 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




