NFZ32BW700HN10L
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Filters Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | MURATA |
| Number of Circuits | 1 |
| Rated current | 700 mA |
| DC resistance (DCR) | 456 mOhms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | 3225 |
| Height (Max) | 1.55 mm(0.061inch) |
| Size / Dimension | 3.2x2.5mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 900
MOQ:211
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 211 - 840 | $0.35 |
| 841 - | $0.296 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



