DFE252012P-4R7M=P2
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE252012P |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 2A |
| Inductance | 4.7 µH |
| DC Resistance (DCR) | 200 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Size / Dimension | 2.5x2.0mm |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | Metal Alloy |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 70
MOQ:70
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 70 - | $1.05 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




