LQH2HPN220MGRL
MURATA
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67289888
Date Code:DC16+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH2 |
| Type | Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 430mA |
| Current - Saturation (Isat) | 460mA |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 15MHz |
| DC Resistance (DCR) | 1.63Ohms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1008(2520メートル法) |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.



