CGA3E1X7R1C105K080AC
TDK
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67288632
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | CGA |
| Capacitance | 1 μF |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±10% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 500
MOQ:500
SPQ:500
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $0.023 |
| 5,000 - 24,999 | $0.017 |
| 25,000 - 49,999 | $0.012 |
| 50,000 - 249,999 | $0.011 |
| 250,000 - 499,999 | $0.011 |
| 500,000 - 999,999 | $0.011 |
| 1,000,000 - 1,999,999 | $0.011 |
| 2,000,000 - | $0.011 |




