UPV1C101MGD1TD
NICHICON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67288444
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Height - Seated (Max) | 12.4968 mm |
| Impedance | 600 mΩ |
| Lead Pitch | 2.4892 mm |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Ripple Current | 265 mA |
| Termination | Radial |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 16 V |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 3,688
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.119 |
| 20,000 - 99,999 | $0.117 |
| 100,000 - 199,999 | $0.117 |
| 200,000 - 999,999 | $0.116 |
| 1,000,000 - | $0.116 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



