LQH32PZ100MNCL
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-3
Management ID:st67288412
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQH32 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 900mA |
| Current - Saturation (Isat) | 1A |
| Inductance | 10 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 30MHz |
| DC Resistance (DCR) | 354mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 1210(3225メートル法) |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 7,087
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.587 |
| 20,000 - 99,999 | $0.585 |
| 100,000 - | $0.584 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



