KWS25A-12
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:A-4
Management ID:st67283281
Date Code:N/A
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply AC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | KWS-A (25W) |
| Type | Enclosed |
| Voltage - Input | 85 ~ 265VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Current - Output (Max) | 2.2A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 25 W |
| Efficiency | 86% |
| Product Overview | AC/DC CONVERTER 12V 25W |
| Features | Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L2.50" x W1.00" x H1.14" (63.5mm x 25.4mm x 29.0mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,017
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 2 | $39.047 |
| 3 - 3 | $34.616 |
| 4 - 4 | $34.062 |
| 5 - 8 | $33.73 |
| 9 - 9 | $33.139 |
| 10 - 19 | $33.065 |
| 20 - 29 | $32.733 |
| 30 - | $32.622 |



