P0080SBLRP
LITTELFUSE
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67281423
Date Code:15+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 150 pF |
| Current Rating | 2.2 A |
| Height | 2.45 mm |
| Hold Current | 50 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Peak Pulse Current | 80 A |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Schedule B | 8541300080, 8541300080|8541300080|8541300080|8541300080|8541300080 |
| Switching Voltage | 25 V |
| Weight | 95.991485 mg |
| Width | 3.95 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 58
MOQ:58
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 58 - 579 | $0.847 |
| 580 - 2,899 | $0.807 |
| 2,900 - 5,799 | $0.769 |
| 5,800 - 28,999 | $0.762 |
| 29,000 - 57,999 | $0.76 |
| 58,000 - 115,999 | $0.756 |
| 116,000 - 231,999 | $0.753 |
| 232,000 - | $0.752 |



