PBA600F-24
COSEL
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67281096
Date Code:24+
文件
商品說明
| Approvals | cUL |
| Current - Output 1 | 27 A |
| Depth | 61 mm |
| Efficiency | 84 % |
| Height | 61 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 71 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Outputs | 1 |
| Output Current | 27 A |
| Output Power | 648 W |
| Output Voltage | 24 V |
| Power Rating | 648 W |
| Voltage - Output 1 | 24 V |
| Weight | 1.6 kg |
| Width | 120 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 50
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $607.131 |
| 10 - 49 | $604.331 |
| 50 - 99 | $603.398 |
| 100 - 499 | $602.652 |
| 500 - | $601.644 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




