AD8185ARUZ
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:LEADED
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67281019
Date Code:09+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| -3db Bandwidth | 320 MHz |
| Bandwidth | 320 MHz |
| Case/Package | TSSOP |
| Dual Supply Voltage | 5 V |
| Height | 1.1 mm |
| Interface | Parallel |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Logic Function | Multiplexer |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Dual Supply Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Power Dissipation | 300 mW |
| Min Dual Supply Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Channels | 3 |
| Number of Circuits | 3 |
| Number of Inputs | 6 |
| Number of Outputs | 3 |
| Number of Pins | 24 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 300 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Supply Type | Dual |
| Throw Configuration | DPST |
| Turn-Off Delay Time | 45 ns |
| Turn-On Delay Time | 20 ns |
| Width | 4.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,946
MOQ:4
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4 - 39 | $14.934 |
| 40 - 199 | $14.655 |
| 200 - 399 | $14.095 |
| 400 - 1,999 | $13.721 |
| 2,000 - 3,999 | $13.675 |
| 4,000 - 7,999 | $13.647 |
| 8,000 - 15,999 | $13.591 |
| 16,000 - | $13.563 |



