LT6002CDHC#PBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67281000
Date Code:18+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | DFN |
| Common Mode Rejection Ratio | 68 dB |
| Gain Bandwidth Product | 60 kHz |
| Input Bias Current | 4 nA |
| Input Offset Voltage (Vos) | 500 µV |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 18 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Circuits | 4 |
| Number of Elements | 4 |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Current | 20 µA |
| Output Current per Channel | 10 mA |
| Power Supply Rejection Ratio (PSRR) | 86 dB |
| Schedule B | 8542330000 |
| Slew Rate | 0.018 V/µs |
| Voltage Gain | 120 dB |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 413
MOQ:7
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 7 - 69 | $7.417 |
| 70 - 349 | $7.177 |
| 350 - 699 | $6.804 |
| 700 - 3,499 | $6.729 |
| 3,500 - 6,999 | $6.697 |
| 7,000 - 13,999 | $6.673 |
| 14,000 - 27,999 | $6.645 |
| 28,000 - | $6.636 |



