LT3748HMS#TRPBF
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67280994
Date Code:18+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | MSOP |
| Height | 1.1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Supply Voltage | 100 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 5 V |
| Nominal Supply Current | 1.3 mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 12 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Topology | Flyback |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6
MOQ:6
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6 - 59 | $8.18 |
| 60 - 299 | $7.806 |
| 300 - 599 | $7.433 |
| 600 - 2,999 | $7.358 |
| 3,000 - 5,999 | $7.34 |
| 6,000 - 11,999 | $7.302 |
| 12,000 - 23,999 | $7.274 |
| 24,000 - | $7.265 |



