ADSP-BF531SBSTZ400
ANALOG DEVICES
RoHS狀況:N/A
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st67280966
Date Code:07+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs DSP |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | BlackfinR |
| Type | Fixed point |
| Voltage - I/O | 3.30 V |
| Voltage - Core | 1.20 V |
| Interface | SPI/SSP/UART |
| On-Chip RAM | 52kB |
| Clock Rate | 400MHz |
| Non-Volatile Memory | ROM(1kB) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 176-LQFP(24x24) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 35
MOQ:2
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $29.869 |
| 20 - 99 | $28.936 |
| 100 - 199 | $28.189 |
| 200 - 999 | $27.629 |
| 1,000 - 1,999 | $27.349 |
| 2,000 - 3,999 | $27.256 |
| 4,000 - 7,999 | $27.182 |
| 8,000 - | $27.126 |



